.

.

Блузи За Градник За Танцување За Девојчиња Детска Облека Детска Облека Облека Од Палто Памучни Џебови Зимски Капут Со Патент Дуксер Волна Топли Девојки Девојки Вр?

Блузи За Градник За Танцување За Девојчиња Детска Облека Детска Облека Облека Од Палто Памучни Џебови Зимски Капут Со Патент

DEN 319.20
Залиха
Достапно за нарачка

Девојки Врвот И Хеланки Девојки Гимнастика Шорцеви И Врвот Симпатична Култура Врвот За Тинејџерки Девојка Шпагети Ремен Кошули Култура Блузи за Тинејџерки. Повод : Секојдневен,Дневен, Забава Девојка Балет Заврши Врвот Девојки Солидна Туника Девојки Се Отвори Назад Врвот Девојка Маици Големи Девојки Мода Блузи.23"големина : 160 препорачана возраст : 8-9 години биста : 93.24" Ракав : 57.И миењето раце и машинското перење е OK1.Зимски капут, мода и вклопување на вашето мало бебе декорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Печатење Со Букви забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Внимание Плз : Ако Вашето Дете Е Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина, Благодарам.62" должина : 63см/24.Повод : Секојдневен, Дневен, Забавапогоден за сезона : Зимска Дебелина : Дебелина3.64" должина : 59см/23.80" декорација : Ниту еден Краток ракав Девојки графички мета мали n девојки блузи во 4т Девојка На Врвот.

Спецификација

Избор на клиент