.

.

Блузи со манжетни За Жени Секојдневна Мода Плус Големина Денот На Независноста Печатено Копче Со Кратки Ракави Пуловер За Вратот Женски Врвови Бели С

Блузи со манжетни За Жени Секојдневна Мода Плус Големина Денот На Независноста Печатено Копче Со Кратки Ракави Пуловер За Вратот

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Блузи со манжетни За Жени Секојдневна Мода Плус Големина Ден На Независноста Печатено Копче Со Кратки Ракави Пуловер Со Врат Женски Врвови бела Големина табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.35"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 114cm/44.57" Ракав : 18см/7. Добредојдовте пријатели да влезат во продавницата за да изберат вашата убавина никогаш не е дефинирана-Ви Посакувам пријатно шопинг искуство! Блузи со манжетни За Жени Секојдневна Мода Плус Големина Ден На Независноста Печатено Копче Со Кратки Ракави Пуловер Со В-Врат Женски Врвови Бели С. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Женските Врвови Се Суштинска Блуза За Жените 2023 Година.14" ракав : 22см/8.Женските Врвови Материјал : полиестер.06" должина : 75см/29.75" РАКАВ : 21cm/8.54" ракав : 23см/9.31"Што Добивате : 1xwomen Топокација : Дневна Облека, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа, Улична Облека итн.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,54 см)нашата продавница се фокусира на создавање на сите видови додатоци за облека и облека, како што се врвовите и дното.88" Рамо : 40cm/15. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.

Спецификација

Избор на клиент