.

.

Благородна куќа Алберт преголема ткаенина притиска назад, светло сиво

Благородна куќа Алберт преголема ткаенина притиска назад, светло сиво

DEN 2784.00
Залиха
Достапно за нарачка

Подгответе се во удобност и трансформирајте го вашиот простор во исто време. Одликувајќи се со дизајн на крилбек со копче и прекрасни свртени нозе, нашиот лежиште зема традиционални елементи и надградби со современа естетика. Функцијата за повлекување на повратни информации поттикнува без напор и смирувачка релаксација, совршена по долг ден. Со својот покачен стил и преголемо седење, нашиот лежиште ветува дека ќе донесе софистицираност и слободно време заедно во совршена хармонија. Вклучува : Еден (1) лежиште. Материјал : ткаенина. Материјал за нозе : дрво од бреза. Повеќе опции во боја. Завршување на нозете : темно кафеава. Потребно е собрание. Димензии : 33,25 инчи длабок x 37,75 инчи широк x 42,50 инчи висок. Целосно повлечени димензии : 63,25 инчи длабоко x 37,75 инчи широк x 31,75 инчи високи. Димензии на седиштето : 22,00 инчи длабоко x 29,25 инчи широк x 18,50 инчи високи. Висина на раката : 24,75 инчи. Капацитет на тежина : 400 фунти.

Спецификација

Избор на клиент