.

.

Бионичко Тело Врата Сидро Вежба Бендови ббда-010

Бионичко Тело Врата Сидро Вежба Бендови ббда-010

DEN 394.88
Залиха
Достапно за нарачка

Не мора да поседувате еден тон опрема или да одите во теретана за да добиете одличен тренинг за отпор. Бионичкото сидро на вратата на Телото Од Ким Лионс е дизајнирано да ги закотви лентите за отпор на горната или шарката на која било стандардна рамка на вратата. Ова сидро на вратата ви нуди безбеден и ефикасен тренинг за сила без да ја оштетите вратата. Прилагодете ја вашата рутина за обука со прицврстување на сидрото на која било горна или шарка на вратата и на различни височини за широк спектар на различни вежби. Дизајниран да работи со какви било ленти за отпор на пазарот, Сидрото на вратата На Бионичкото Тело е лесно и ултра-преносливо за да можете да ја однесете вашата рутина за вежбање на патот. Материјалот спречува абразии и ознаки на вратите и или рамките. Тешки и издржливи најлонски ткаенини. Компактен и пријателски за патување.

Спецификација

Избор на клиент