.

.

Бик Бу Страна Кликнете Повлекување Топката Пенкала

Бик Бу Страна Кликнете Повлекување Топката Пенкала

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

BU3 топката Пенкало карактеристики страна кликнете повлекување за дополнителна погодност и специјално дизајниран зафат за удобно пишување. Бојата на елегантен дизајн на барел одговара на бојата на мастилото. Пенкалото што не се полни, исто така, нуди удобен џебен клип и средна точка од 1,0 мм за задебелено пишување. Избраните бои вклучуваат црна, сина, црвена, зелена, розова, виолетова и тиркизна боја. Карактеристики повлекување со страничен клик за дополнителна погодност и специјално дизајниран стисок за удобно пишување. Бојата на елегантен дизајн на барел одговара на бојата на мастилото. Нуди џеб клип. Не може да се полни.

Спецификација

Избор на клиент