.

.

Без граници со висок пораст на јуниорите Крис Крст тексас

Без граници со висок пораст на јуниорите Крис Крст тексас

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Нов пресврт на класичен фаворит, без никакви граници на тексас-тексас-шорцеви го имаат тој безвременски изглед што го сакате спарен со привлечен асиметричен фронт и ласкав висок пораст. Лизгајте ги денес и гледајте ги комплиментите. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина 7. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : висок пораст; 6,25" ИНСЕАМ. Затворање : Асиметрично затворање на предните предни страни. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : истегнување тексас ткаенина; исцрпено полите. Високиот пораст на јуниорите Крис Крст шорцеви од без граници.

Спецификација

Избор на клиент