.

.

Без граници на секојдневниот кратки ракави на јуниорите

Без граници на секојдневниот кратки ракави на јуниорите

DEN 256.00
Залиха
Достапно за нарачка

Во постојано развивачки и чуден свет на модата, поседувањето силна основа на најважните работи на кои може да сметате дека е најголем. Ова без граници за кратки ракави на јуниорите ќе направи одличен додаток на вашата гардероба, без оглед дали вашата модна смисла е висока или ниска. Се одликува со лажички врат на врвот и е прекриен со кратки ракави, така што останувате кул и суви во топли летни денови. Направено од мека мешавина од памук и полиестер, ќе се чувствувате удобно во оваа маичка без разлика дали го живеете во клубот со пријателите или уживате во многу потребниот квалитет. Ова не е достапно и кратки ракави за граници на јуниори, исто така е достапна во најразлични бои за да изберете, така што можностите за стилот се бесконечни. Без граници за кратки ракави на јуниорите : 60% памук, 40% полиестер. Лесен. Те. Краток ракав . Меко. Лажички врат. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо, не печатење/мотив.

Спецификација

Избор на клиент