.

.

Без граници на ромпер на делфин на јуниори

Без граници на ромпер на делфин на јуниори

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Засечете се, бидете удобни и изгледајте трендовски со овој забавен делфин пом -ропер од без граници. Одликувајќи се со детали за двојни ленти и врзување во боја, овој ромпер е без напор еден и направен стил за loveубов! Моделот е 5’10 ”и носи големина M. v-врат. Без ракави. Детали за двојни ленти. Врзување на контраст. Краток делфин полите. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Делфин Ромпер на јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент