.

.

Без граници на резервоарот за вратот на јуниорите на јуниорите

Без граници на резервоарот за вратот на јуниорите на јуниорите

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Зачувајте се на секојдневните најважни работи без овие врвови на резервоарот за граници! Достапно во најразлични цврсти бои, можете лесно да се мешате и да се совпаѓаат со вашите омилени додатоци и дното за да создадете свој уникатен изглед. Добијте една од секоја боја што ви треба. Носете ги овие под стилски јакни или поставете ги со удобни, преголеми џемпери. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои. Сноп на резервоарот за вратот за жени од без граници.

Спецификација

Избор на клиент