.

.

Без граници на мама шорцеви на јуниори, 2 пакувања

Без граници на мама шорцеви на јуниори, 2 пакувања

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Не можете да одлучите помеѓу која кратка мама што ја сакате? Сега не мора! Без граници Јуниори Curvy Mom Short доаѓа во две пакувања со две различни обоени шорцеви. Шорцевите се направени со тексас на истегнување. Шорцевите имаат половината со висок пораст и пет џебови. Полите на шорцевите имаат двојно валана манжетна. Кратката на мама на кривината има инсем од 3 инчи. Измешајте и одговарајте ги вашите шорцеви на мама со вашите омилени врвови и сандали за двојно облека! Исклучиво на. Материјал : 63% памук/24% полиестер/11% рајон/2% спандекс; 54% памук/26% полиестер/19% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 3. одговара : Curvy. Подигање и инсејм : високи; 3 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : манжетни полите; Истегнете тексас за дополнителна удобност. Мама тексас шорцеви со две пакувања за јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент