.

.

Бесплатно собрание момчиња ткаени копче надолу карирана кошула, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња ткаени копче надолу карирана кошула, големини 4-18

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тој ќе го сака изгледот на класичен кариран. Лесна кошула со лесна кошула на копчето за лесен склоп е слојот што му треба за да го задржи случајниот-совршен над потресените фармерки или удобните џогери. Исклучиво на. Материјал : 65% рециклиран полиестер/35% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од кошула. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver карирана шема. Долг ракав ткаен копче надолу за момчиња од бесплатно склопување.

Спецификација

Избор на клиент