.

.

Бесплатно склопување женски панталони за влечење на кордори

Бесплатно склопување женски панталони за влечење на кордори

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Време е да ги ажурирате потта и да додадете одредена текстура во вашиот удобен стил со панталони за бесплатно склопување во супер мека мешавина од памук. Исклучиво на. Материјал : 62% органски памук/38% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст, 26 ”. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Ockебови : странични џебови. Карактеристики : Мека ткаенина за плетење на корпорации. Бесплатно склопување панталони за повлекување на корпорации за жени. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Спецификација

Избор на клиент