.

.

Бесплатни Сопствени Фотографии Зборови Куче Таг Ѓердани За Мажи Жени, И

Бесплатни Сопствени Фотографии Зборови Куче Таг Ѓердани За Мажи Жени, И

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајн концепт : ја претставува скапоценоста на оваа врска и длабоката љубов на мајката кон нејзината ќерка. Што и да се случи, секогаш ќе бидеш моја омилена ќерка и пријателка.Значењето : за секој Што Се Сака и почитува.И кажете и дека секогаш е поврзана со вас, исто како овие испреплетени кругови. Кога ќе го носи овој кружен ѓердан, ќе има потсетник за нејзината сила и дека секогаш сте тука за неа. Одлично за најдобри пријатели, сестри, сопруга, баба, ќерка, внука, жени и девојки.Материјали и големина : кружниот ѓердан е изработен од месинг материјал.Ѓердан мери приближно 18 инчи. Оваа должина работи практично на секого! Овој ѓердан нема да ја претвори вашата кожа во зелена, црвена или чешање-тоа е вистинската работа со користење на месинг од многу реномиран снабдувач на челик. Синџирот е вкусен, но силен и нема да ве скрши. Ние секогаш ќе го замениме за вас ако е потребно. Одличен квалитет да трае цел живот. Сладок, стилски додаток кој ви покажува грижа.Рачно изработен Со Љубов : овој искрен ѓердан е спакуван за да го заштити ланецот од заплеткување и среброто од оцрнување за време на пратката. Доаѓа со се што ви треба за да дадете совршен подарок вклучувајќи торба за подарок и картичка за желби - потребно е само една минута за составување! Прави сентиментално изненадување за секоја прекрасна дама од дете, сопруг или значајна друга. Ги имаме и најдобрите идеи за подароци за Мама или Баба На Денот на Мајката, годишнината или роденденот, божиќ,подароци за дипломирање. Одлична услуга : металите што ги користиме не содржат никел. Имаме одлична услуга за клиенти и секогаш ќе работиме со вас ако нешто тргне наопаку со вашето парче!.

Спецификација

Избор на клиент