.

.

Бескрајно сонце јуниори Кларик Класичен лажичка бикини дното на капење

Бескрајно сонце јуниори Кларик Класичен лажичка бикини дното на капење

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Земете на сонце, песок или сурфајте со ова бесконечно дно на костумот за капење. Со затегната, крцкава ткаенина можете да излезете удобно и да направите прскање во базенот со овие летни дното на пливање. Класичното вклопување, силуета за лажички нозе е забавен и флерт избор кога ја погодувате плажата или релаксирачки базен. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S/m. Умерено покритие. Класично вклопување; лажичка нога. Повлечен стил. Еластична половината. Мека, истегната завршница. 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Класичното пливање на јуниорите од бесконечно сонце.

Спецификација

Избор на клиент