.

.

Беси и Барни Аспен Снег леопард Блонди луксузен ултра плишано крзно крзно милениче куче реверзибилно ќебе

Беси и Барни Аспен Снег леопард Блонди луксузен ултра плишано крзно крзно милениче куче реверзибилно ќебе

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче. Cените се реверзибилни, што значи дека има две различни ткаенини од секоја страна со кои вашиот кожен најдобар пријател може да ужива во гушкањето. Користените ткаенини се посебен вид кадифен ткаенина која е слична на руно, но помека и подебела. Високиот квалитет на овие ткаенини ги спречува неговите бои да исчезнат и нејзината топлина да се намали со текот на времето. Се одликува со 100% машина за перење. Долготрајни, трајни меки ткаенини. Реверзибилна (може да се користи во две различни страни). Луксузни неспоредливи кадифни ткаенини.

Спецификација

Избор на клиент