.

.

Бебе девојчиња ќебето руно

Бебе девојчиња ќебето руно

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Мое дете од Картерс Бебе девојки 2 пакувања ќебето руно има сè што ви треба за вашето бебе оваа зима. Мое дете од Картерс Бебе девојки 2 пакувања ќебе руно : 100% полиестер. Вратот на екипажот. Долги ракави. Ребрести манжетни и вратот. Затворање на патент. Подножје. Машинско миење ладно.

Спецификација

Избор на клиент