.

.

Бајвел Женски Патент Преден Спортски Градник Плус Големина Безжичен Градник Од Тантела Целосна Покриеност Маица Градник Кожа 36 80-52 120

Бајвел Женски Патент Преден Спортски Градник Плус Големина Безжичен Градник Од Тантела Целосна Покриеност Маица Градник Кожа

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : Материјал : Најлон Стил : Цврста боја, мека памучна чаша, дише, беспрекорна, удобна, тип на елек, предна тока, без форма на чаша за долна жица : тип На држач за полна Чаша : без челичен прстен тип на ремен за Рамо : предна тока, неприлагодлив Стил На ремен За рамо : Дневен Пол : Женски Тип На Проект : Боја На Градник : 4 Бои Табела Со Големини : Градник-Градите-Под биста 36/8070см-90см|27.6"-35.4 "-65см-83см|25.6"-32.7" 38/8575см-95см|29.5"-37.4 "-70см-88см|27.6"-34.6" 40/90-85см-105см|33.5"-41.3 "-80см-93см|31.5"-36.6" 42/95-85см-105см|33.5"-41.3 "-80см-98см|31.5"-38.6" 44/10090см-110см|35.4"-43.3 "85см-103см|33.5"-40.6" 46/10595см-115см|37,4"-45,3 "90см-108см|35,4"-42,5" 48/110-100см-120см|39,4"-47,2 "95см-113см|37,4"-44,5" 50/115-105см-125см|41,3"-49,2 "-100см-118см|39,4"-46,5" 52/120-110см-130см|43,3"-51,2 "-105см-123см|41,3"-48,4" спакувано : 1 х градник за жени деликатни линии, чипка елегантна едноставна романса, без челичен раб нула ограничувања. Чист памук внатре, пријателски за кожата и удобно, меко вклопување, голо вклопување, без завиткување во трагови, блиско завиткување меко и дише. Решение за предна тока за лесно носење и полетување, пошироки ремени за рамо за ублажување на притисокот во грбот, пошироки странични крилја за решавање проблеми како што е повлекување на градите. Дише, не затнат, истегнување тесно се вклопува. Применливи сценарија : умерена дебелина, универзална во сите сезони. Големина Ако сте помеѓу две големини, изберете поголема големина.

Спецификација

Избор на клиент