.

.

Awntech destin со аспиратор лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

Awntech destin со аспиратор лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

DEN 3199.84
Залиха
Достапно за нарачка

Awntech Destin што може да се повлече со заштитен аспиратор. Destin е наш стандарден двор со качулка, кој може да се повлече и се нуди во рачни и моторизирани операции. Различна карактеристика на дестинот е алуминиумскиот заштитен аспиратор. Овој аспиратор го покрива горниот дел од ролериската цевка Awnings и страните на тревога каде што се оперативните компоненти. Овој заштитен аспиратор ги штити компонентите и спречува ткаенината да биде изложена на груби елементи како што се светло од сонце и остатоци од летање. Структурата на тревата вклучува 100% акрилна ткаенина, тешка челик и алуминиумска рамка обложена со бел прав, рачна и моторизирана опција за повлекување, двојни кабелски раце и 10-инчен отстранлив валанс. Зачудувачките бродови целосно се собраа, бараат само инсталација на wallидни загради и лизгање на тревата во држачите. Монтирањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за инсталатори за професионални или DIY (направете го тоа сами). Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Постојат различни големини и бои за избор од разумни цени. Дестин со аспиратор лево моторизиран со далечински управувач што може да се повлече : Тешка, рамка за професионална оценка е прашок обложена во бела боја. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

Спецификација

Избор на клиент