.

.

Автоматски погон за монтирање на гравитацијата на телефонот и безжичен полнач 2-во-1, автоматско прицврстување, компатибилен со паметни телефони со Qi-On,

Автоматски погон за монтирање на гравитацијата на телефонот и безжичен полнач 2-во-1, автоматско прицврстување, компатибилен

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој држач за гравитација на автоматско возење и безжичен полнач 2-во-1 комбинира држач и полнач на телефон во една единица, лесно е да се инсталира и поправи со воздушниот отвор на возилото што е поудобно за да стигнете и предизвикува помалку одвраќање за време на возењето споредувајќи во споредба до монтирање на табла и монтирање на шофершајбната. Најдобро е во технологијата на сензори за гравитација на класа, автоматски го заклучува телефонот кога почувствува дека телефонот е спуштен. За да го ослободите телефонот, едноставно допрете ја од двете страни на држачот. Qi Technology ви овозможува да ги напојувате сите мобилни телефони за безжично полнење на Qi со најбрза можна брзина на полнење до 3 A. Неговиот вграден индикатор ви овозможува да знаете кога уредот е соодветно наполнет. Системот за внатрешна заштита го штити вашиот телефон од преполнување и прегревање. Носителот на телефонот за гравитација на автоматскиот погон и безжичниот полнач 2-во-1 е дизајниран да биде во чекор со вашиот активен животен стил, и тоа го прави одличен помошник за патни патувања и секојдневно возење. Направено за Samsung Galaxy Note 9/8 S10/S10 E/S9/S8/S7 Edge, i Phone 11/11 PRO/XS/XR/X/8 PLUS. Потсетник : Батеријата што се полни во производот, не ставајте го овој производ во пожар или други претерано опкружувања со топла температура, вклучително и интензивна топлина на сончева светлина. Дојдете со 1*Брз USB полнач 1*Кабел за полнење. Обезбеден QC3.0 USB полнач за автомобили и кабел за полнење . Стабилен и флексибилен агол на гледање . Компатибилен со паметни телефони со Qi овозможени . Попаметен автоматски дизајн на сензорите : Автоматски дизајн на отворање и стегање што може да се управува од една страна и да го олесни сè полесно . Вграден систем за заштита од преполнување и прегревање . Влез на USB CAR Charger : DC 12-24 V/2 A QC3.0 USB излез : DC 5 V/3 A 9 V/2 A 12 V/1.5 A Влез на безжичен полнач : DC5 V/3 A DC9 V/2 A DC12 V /1.5a Профил на основна моќност : 10 W Макс.

Спецификација

Избор на клиент