.

.

Авалон дома Алтон блокира геометриски килим или тркач

Авалон дома Алтон блокира геометриски килим или тркач

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Колекцијата Алтон прикажува зачудувачка меѓусебна мешавина на сјајни и мат предива. Поедноставените текстури во овие тонски килими се хармонично. Колекцијата Алтон ќе го осветли вашиот под и ќе му даде пријатна амбиент на вашиот ентериер. Машински ткаени од најлон/полипропилен мешавина. Мешавина од машински ткаени најлон и полипроплен. Тежок, густ, мек куп со текстурирано предиво. Потресени измиени бои. Инхерентно отпорна на дамки. Висина на купот : .55 in. Препорачана е подлога за килим.

Спецификација

Избор на клиент