.

.

Аусист Бебе Пижами Момчиња Девојки Свила Пижами Кратки Ракави Ноќна Облека Пролет Лето Дозвола За Печатење

Аусист Бебе Пижами Момчиња Девојки Свила Пижами Кратки Ракави Ноќна Облека Пролет Лето Дозвола За Печатење

DEN 243.04
Залиха
Достапно за нарачка

53" големина : 140 возрасни совети : 5-6т ширина на рамената : 14см/5.Краток Ракав 4. Бебешки пижами;пижами за бебиња;пижами за бебиња;бебешки пижами;пижами за новороденчиња;пижами за девојчиња;пижами за бебиња;бебешки прагови;мали поспани. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите.Нашиот сет за пижами е погоден за вашето бебе од 3 до 10 години, ве молиме погледнете ги информациите за големината како подолу опис. Удобен сет за дневна облека за вашите деца!2.72" врвови должина : 47см/18. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См пакет вклучуваат : 1pc Врвови 1pc Панталони Големина : 100 Возраст Совети : 1-2 T Ширина На Рамото : 10cm/3,94" Врвови Должина : 41cm/16,14" Колк : 33cm/12,99" Панталони Висина : 60cm/23,62" Големина : 110 Возраст Совети : 2-3 T Ширина На Рамото : 11cm/4,33" Врвови должина : 44см/17. Секојдневна облека поставена за туш за бебиња, играње, спиење, фотографија, семејни собири, секојдневно носење, Пролет, Fall, Зима итн.87" Колк : 41см/16.91" врвови должина : 56 CM/22.56" големина : 130 возрасни совети : 4-5т ширина на рамената : 13см/5.05" колк : 43cm/16.

Спецификација

Избор на клиент