.

.

Ауфмер Клиренс Хеланки За Мажи повлечете Тексас Каприс Машки Обичен Цврст Тесен Еластичен Половината Џебови Фитнес Спортски Панталони

Ауфмер Клиренс Хеланки За Мажи повлечете Тексас Каприс Машки Обичен Цврст Тесен Еластичен Половината Џебови Фитнес Спортски

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Панталони со целосна Должина на ауфмер / Панталони Со Целосна Должина / Хеланки Со Целосна Должина На Панталони / Панталони Со Целосна Должина На јога / Панталони Со Јога Каприс / Блузи Со Кружен Врат Со Кратки Ракави / Комплети За Полу Шорцеви За Јога Панталони / Шорцеви Фармерки / Долни Хеланки Со Ѕвонче / Истегнати Фармерки / Избледени Хеланки Со Слава / Елегантни Вечерни Панталони / Униформни Скортови / Панталони Со Чизми Тексас Шорцеви / Сплит Одблесок панталони / хеланки За дефекти / Шорцеви И Исечени Панталони / Панталони За Широки Нозе / Панталони За Цигари / Маскирни Шорцеви / Шорцеви / Гаќички / Панталони За Вежбање / Памучни Хеланки / Кросовер Јога Панталони Со Контрола На Стомакот / Фит Лабави Лесни Панталони Стилски Со Женски / Машки Цврсти / Цветни Бои сезони, Секојдневно Носење И Многу Повеќе. ①Разноврсна и погодна за сите временски услови, сезони и прилики. ●Совршен за вежбање и патување ● Со длабоки странични џебови и внатрешен џеб на појасот, овие хеланки со џебови ви овозможуваат да го носите телефонот и другите најважни работи без раце. ● Дизајнирани со појас за контрола на стомакот со висок струк и еластичен појас за контрола на стомакот ● Овие хеланки обезбедуваат мазно, сигурно и ласкаво вклопување што ја покажува вашата фигура до совршенство. ● Удобно и поддржувачко, направено Со ултра-истегнувачки и непроѕирен материјал, овие јога хеланки обезбедуваат слобода на движење за секоја активност. ● Погоден за спорт како тренингот, јогата, пешачењето, трчањето, возењето велосипед или секојдневното носење, овие хулахопки за слабеење ве одржуваат модерни и флексибилни, што ги прави совршен додаток на секоја гардероба.

Спецификација

Избор на клиент