.

.

Атлетски дела девојки повлекуваат активни шорцеви, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки повлекуваат активни шорцеви, големини 4- & плус

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Денот се јавува и таа ќе биде подготвена благодарение на активните шорцеви на стилот и леснотијата на атлетските дела. Лесен дизајн и лесен стил на влечење ги прават овие шорцеви што ја одведуваат од сонце до зајдисонце без напор. Исклучиво на. Материјал : 56% полиестер/44% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Лесна ткаенина од мрежа. Активни шорцеви на девојчиња од атлетски дела.

Спецификација

Избор на клиент