.

.

Амортизерот Twintube Shock

Амортизерот Twintube Shock

DEN 811.52
Залиха
Достапно за нарачка

Trw Twintube Shock Absorber, TRW шокови и ленти се интелигентно дизајнирани за да ја вратат оригиналната динамика на ракување, додека се дизајнирани да ги исполнат највисоките стандарди за безбедност, удобност, перформанси и квалитет. Производите на TRW имаат најдобри карактеристики на амортизација со долговечност за спарување на вентили со примена со супериорна удобност и контрола за возила во која било состојба на патот. Trw Twintube амортизери.

Спецификација

Избор на клиент