.

.

АЛУМИНИУМСКИ Тркала РАБ ОЕМ ЗА Гмц Акадија 2010-Луг Зборуваше

АЛУМИНИУМСКИ Тркала РАБ ОЕМ ЗА Гмц Акадија 2010-Луг Зборуваше

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Јанте заменските тркала се дизајнирани да одговараат или да ги надминат фабричките спецификации, додека го одржуваат оригиналниот стил на вашето возило. Многу пати дел од цената НА ОЕМ; Фитмент : Фитс : Гмц Акадија 2010-2012спецификација : Големина На Раб : 20 Инчи Големина : 20 " х 7,5"; Шема На Завртки : 6 х 132мм Офсет : 31мм; Броење На Говорници : 5; Вклучено Централно Капаче? : Централно Капаче Продадено Одделно; CS-SKU : 367 : ALY05431 U86 UOE; Тип : Користена Оригинална Опрема Завршна Површина На Тркалото : Chrome; Време На Ракување : 1 соодветно Капаче На Центарот Јанте : НИКОЈ; Гаранција : 30 Ден Се Враќа Прифатено. Бандажот Мора Да Се Врати Во Состојба Да Биде Примен. Сите Бандажи Што Биле Монтирани Или Имале Тегови На Тркалата Може Да Бидат Предмет На Делумно Враќање На Средствата Или Неможност Да Се Врати Предметот. Предлагаме Тестирање На Предметот На Возилото Пред Монтирање На Гума За Да Се Обезбеди Монтирање. Карактеристики и Придобивки : Јанте Направен За да се усогласат со стандардите за ое тркала и Изработен од материјали со врвен квалитет. Дизајниран е за користење на иновативни технологии за производство & Забелешка : ова купување не вклучува сензори ЗА ТПМС, навртки за навртки, стебла на вентили или капаци на тркала. Услуги На клиентите - Комуникацијата е клучна и ние веруваме во тоа. Контактирајте не денес и гарантираме 24 часовно време на одговор и нашите експерти за тркала можат да се справат со сите прашања што можеби ги имате.

Спецификација

Избор на клиент