.

.

Алуминиум Доказ Флеш Мирис Кеси Зиплок Кеси Повторно Запечатување Домаќинство И Организатори

Алуминиум Доказ Флеш Мирис Кеси Зиплок Кеси Повторно Запечатување Домаќинство И Организатори

DEN 336.00
Залиха
Достапно за нарачка

100 Парчиња Вреќи За Отпорност На Мирис Холографски Кеси Со Патент Рамни Торбикарактеристика : Изработени од висококвалитетен материјален филм, издржлив и сјаен, холографски сребрен фронт со проѕирен грб за прикажување на производот.ПОВТОРНО ЗАТВОРАЊЕ НА ПАТЕНТ-алуминиумски патент кеси со виси дупка дизајн, овозможувајќи ви да ги користите одново и одново. Нашите кеси со патент се транспарентни и корисни за одржување на целата влага надвор и сите мириси.ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА - нашите кеси со патент се соодветни за употреба на пакување разни производи како што се бонбони, зрна кафе, сушено цвеќе, сјај за усни, накит, сушено овошје, колачиња, чај, ореви, а исто така држат козметика, сапун итн.МАТЕРИЈАЛ и ГОЛЕМИНА - Овие кеси со патент се произведуваат од нехемиски материјали.Пред да нарачате, внимателно проверете ги димензиите на кесите. Големина : 6х10смрециклирачки и КОРИСНИ - миларските кеси ефикасно ги одржуваат предметите уредни и хигиенски. Можете исто така да рециклирате кога ќе ги користите холографските торбички со патент. На овој начин, можеме да придонесеме за природата.Детали : Големина : Различни големини како што е прикажанасодржина на пакетот : 100 ПАРЧИЊА Торби со Патент додатоци за бања. мебел за спална соба. бања декор.

Спецификација

Избор на клиент