.

.

Алохаидивио Тера И Скај Дуксери, Жени Со Долги Ракави Симпатична Свинско Печатење Секојдневен Дуксер Со Качулка Пуловер Блуза

Алохаидивио Тера И Скај Дуксери, Жени Со Долги Ракави Симпатична Свинско Печатење Секојдневен Дуксер Со Качулка Пуловер Блуза

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Со Долги Ракави Симпатична Свиња Печатење Секојдневен Маскиран Дуксер Пуловер Блуза ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Карактеристики : Моден дизајн, Нов, квалитетен! Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, Спортски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Нема Стил : Обична должина На Ракавот : Долги Ракави Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 € Женска Блуза Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Биста Должина На Рамениот Ракав М 100см/39,37" 46,5 см/18,31" 59см/23,23" 61см/24,02" Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 46.5 см/18.31" ракав : 59см/23.23" должина : 61см/24.02" дуксери За Жени Плус Големина,Зимски Дуксер за жени. Цврст Боја Дуксери Дозвола ,ops Зима Врвови За Жени. Дуксери За Жени Дозвола под 1 10.00. Жените Дуксери Дозвола, Дуксери За Жени. Женска Есенска Блуза, Женски Врвови.

Спецификација

Избор на клиент