.

.

Ален младински стрелаштво колк трепет

Ален младински стрелаштво колк трепет

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Младински колк со колк за да ги носите и заштитите стрелите додека сте во опсег, или во полето. Тој е дизајниран да носи до шест стрели опремени со совети на поле. Лесно се прицврстува на појас или лента за половината со траен клип. Ален младински стрелаштво колк трепет : трева со стрела со стрелаштво со големина на млади. Наменето за носење на колкот. Цврст дизајн на цевки за леснотија на употреба.

Спецификација

Избор на клиент