.

.

Алага Оригинален Сируп Од Трска, Унца

Алага Оригинален Сируп Од Трска, Унца

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Пред повеќе од 100 години, Компанијата АЛАГА Сируп ја најде тајната формула за "Сладоста На Југот" кога оригиналниот рецепт за сируп од трска е создаден во 1906 година. СИРУПОТ АЛАГА е роден од љубов, и "чувство на семејство" кога момче Од Грузија се сретна и се ожени со девојка Од Алабама. Алага Оригинален Сируп Од Трска, 16 Унца.

Спецификација

Избор на клиент