.

.

Акварел Кактус Кактуси Кошница За Складирање Торба За Перење Со Големина На Врвка

Акварел Кактус Кактуси Кошница За Складирање Торба За Перење Со Големина На Врвка

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Платно.Екстра-цврста конструкција со двојно зашиени шевови и дебело Платно што спречува ширење на солзите на торбата.Чувајте ја пречката за перење или корпите почисти и посвежи, Погодност да носите облека за перење алишта.ЛЕСЕН ДИЗАЈН НА ЗАТВОРАЊЕ-затворањето на врвката за заклучување може да спречи истурање на предмети; Врзете го јазолот по затворањето може да ја одржува облеката побезбедна и посигурна во торбата додека носите алишта.Идеален за патување, складирање Во студентски дом или семејна Употреба Материјал : Квалитетно Уникатно Платно. Екстра-цврста конструкција со двојно зашиени шевови и дебело Платно што спречува ширење на солзите на торбата. Чувајте ја вашата соба, пречка за перење или корпи почисти и посвежи, Погодност да носите облека за перење алишта. ЛЕСЕН ДИЗАЈН НА ЗАТВОРАЊЕ-затворањето на врвката за заклучување може да спречи истурање на предмети; Врзете го јазолот по затворањето може да ја одржува облеката побезбедна и посигурна во торбата додека носите алишта.

Спецификација

Избор на клиент