.

.

Аква Плумб ЦУПЦ АБ Полиран Хромиран Излив На Гуска Со Две Рачки Кујнска Славина Со Соодветен Спреј

Аква Плумб ЦУПЦ АБ Полиран Хромиран Излив На Гуска Со Две Рачки Кујнска Славина Со Соодветен Спреј

DEN 2026.88
Залиха
Достапно за нарачка

ОПИС На ПРОИЗВОДОТ Професионалци и направете сами им веруваат на производите со аква Водовод за најширока низа производи за поправка и замена на водовод. Оваа Хромирана Кујнска Славина Со 2 Рачки со Гуска се гради на А во водоводната индустрија која датира од 1927 година. Оваа славина има зголемен дизајн кој обезбедува големи садови да се вклопат веднаш под неа. Рачките со соодветна бранова лост лесно се сфаќаат, дури и со влажни раце. Од ПРОИЗВОДИТЕЛОТ Аква Водовод е 8" кујнска славина со две рачки, полиран хромиран излив на Гуска со соодветен спреј. Центри со две рачки за кујнска славина за 8" центри. Појавување" бран-Лост " рачки. Флуидни дизајнерски линии за леснотија на чистење и цврста метална конструкција за издржливост и сигурност. Метална навој вратило. Користете со или без соодветен спреј. Аква Водоводните славини користат стандардни, лесно достапни делови за замена. Полиоксиметилен (ПОМ) кертриџ и водни патишта ЗА Аб1953 Ултра Ниска Усогласеност Со Олово. Ограничен Животен Век . Доаѓа спакувано во кутија за прикажување завиткана во смалување. Аква Водоводните славини ги исполнуваат сите потребни и барања, вклучувајќи : IAPMO, UPC, c UPC, NSF, AB1953 и се одобрени ОД ADA/Hendicap. АБ 1953 - Ултра Ниско Олово Во согласност. Аква Водовод е бренд На Компанијата хауард Бергер. Одговара На Инсталации со 3 дупки,Пом Кертриџ И Водни Патишта,Метален Капак И Вратило Со Навој,Соодветни Рачки со Бранова лост,За Употреба Со Или Без Соодветен Спреј,тапа со центри со Две рачки за центри со гуска за центри од 8 инчи,линии за дизајн На Течности за лесно чистење,цврста метална конструкција за издржливост и сигурност ,Ограничен Животен Век, Славините Со Аква Водовод ги исполнуваат сите потребни и барања.

Спецификација

Избор на клиент