.

.

Ајкула-Ден Перка Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Ајкула-Ден Перка Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕидови Со Перки На Денот На Ајкулата е дизајниран со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Спецификација

Избор на клиент