.

.

Ахим Небесен Затворен Безжичен Црн Полиестер Соба Затемнување Прозорец Зебра Сенка, 72 Л 36 В

Ахим Небесен Затворен Безжичен Црн Полиестер Соба Затемнување Прозорец Зебра Сенка, 72 Л 36 В

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ахим Небесен безжичен прозорец зебра сенка има атрактивна соба затемнување, двослоен дизајн. Оваа модерна сенка на ролери ја затемнува просторијата кога е целосно затворена или обезбедува различни нивоа на приватност кога двата слоја ткаенина се преклопуваат. Едноставно прилагодете ја долната шина за да го усогласите материјалот за да ја контролирате количината на дозволена природна светлина, создавајќи мек ефект на осветлување . Оваа софистицирана и елегантна црна Небесна безжична сенка на прозорецот е идеална за секоја просторија во вашиот дом, вклучувајќи кујна, дневна соба или трпезарија. Тие исто така ќе изгледаат одлично во вашата канцеларија! Нема Жици за Заплеткување! Дете И Миленичиња Безбедно!. Соба затемнување прозорец сенка. Сенката Целосно се Повлекува во Капакот На Главата Обезбедувајќи Чист Изглед Кога Е Целосно Завиткана. Прилагодлива Должина до 72". Сенка Материјал : 100% Полиестер. Појавување На Стилски Алуминиумски Шини За Глава. Безжична Операција! Едноставно Прилагодете Ја Долната Шина за Да Го Усогласите Материјалот За Да Дозволите Светлина или Да Ја Блокирате Светлината. Лесно За Чистење! Вклучени се Само Прашина или Бришење со Влажна Крпа, Држачи за Инсталација, хардвер за монтирање и упатства.

Спецификација

Избор на клиент