.

.

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен круг, апстрактни сини модерни килими, 8 'круг

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен круг, апстрактни сини модерни килими, 8 'круг

DEN 2624.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите килими што се перат се практично и стилско решение за зафатените домаќинства и области со голем сообраќај. Тие се лесни за чистење, убави и издржливи, што ги прави паметна инвестиција за кој било дом. Кога се појавуваат излевање или хаос, едноставно фрлете го килимот во машината за перење и поставете го рамно за да се исуши за свеж, чист изглед. Овие килими се исто така отпорни на истурање, отпорни на дамки и машини што се перат, за да можете да уживате во нив без да се грижите за скапи такси за чистење или засрамувачки мириси. Ние нудиме најразлични форми и големини за да одговараат на кој било простор во вашиот дом, а секој има убав дизајн кој е сигурен дека ќе го надополни вашиот декор. Куп на Ченил-Полистер; Поддршка за нелизга, моќност се раздели; Висина на купот : 0,08 во . Машината што се пее. Хипоалергичен. Отпорен на дамки. Пријателски миленичиња и деца. Истурете го репелаторот - Истурите како кафе и вино доаѓаат чисти со малку сапун и вода, чувајќи ја дамката за килим без дамка.

Спецификација

Избор на клиент