.

.

45x Дома геометриска перница Едноставна црна и бела перница праска од праска перница перница софа за декорација перница перница

45x Дома геометриска перница Едноставна црна и бела перница праска од праска перница перница софа за декорација перница перница

DEN 527.84
Залиха
Достапно за нарачка

Производ : 100% сосема нова перница (перница не е вклучена). Големина : . 45*45см (18inch*18inch). Материјал : Полиестер удобен материјал. 3 см грешка во боја 5%!. 2 : Поради разликата во бојата на компјутерскиот екран, ние не гарантираме дека бојата на нашите производи е точно иста како и сликата што ја гледате, се надевам дека можете да ја разберете! Количина : Само една перница. Само перница, без вметнување перница. Белешка : Овој производ е отпечатен од едната страна, грбот е цврста боја.

Спецификација

Избор на клиент