.

.

3-Серија 64. Брокатрот Метално Пенкало За Боја И Проѕирно Палто за Автомобил Камион или Авто

3-Серија 64. Брокатрот Метално Пенкало За Боја И Проѕирно Палто за Автомобил Камион или Авто

DEN 428.80
Залиха
Достапно за нарачка

Прецизна боја измешана за да одговара на вашиот автомобил или камион. Практичен апликатор за пенкало за боја. Нема потреба од четка. Без хаос. Прецизната апликација за Комплет за прекари, гребнатини и чипови вклучува боја на основно палто и проѕирно палто што одговараат за да одговараат на денешните проѕирни завршетоци на палтото. Нашата база на податоци за совпаѓање на бои и бојата усогласена со компјутерот не е ништо друго. Ние гарантираме нашата боја или вашите пари назад. Тоа е толку едноставна најквалитетна боја за допир (допир) на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т.Е.-6499-БМВ-3-Серија-Бм-РБЦ-5ХВ8-ППЦ. За Автомобил или Камион : 1996-Bmw 3-Серија 64.99 Brokatrot Метална Боја Пенкало И Јасен Слој.

Спецификација

Избор на клиент