.

.

2xl Три Боја Бел Воздух Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

2xl Три Боја Бел Воздух Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Три Боја Бел Воздушен Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Три Боја Бел Воздух отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Спецификација

Избор на клиент