.

.

2xl Housatonic Фудбал Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

2xl Housatonic Фудбал Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Хусатонична Фудбалска Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има хусатоничен Фудбал отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификација

Избор на клиент