.

.

2,5ct овален исечен скапоцен скапоцен камен, зелена симулирана смарагд реална реална 18K розова роза злато роботска ласерска гравура вечна уникатна уметност деко изј?

2,5ct овален исечен скапоцен скапоцен камен, зелена симулирана смарагд реална реална 18K розова роза злато роботска ласерска

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

** Секое парче е критички дизајнирано и внимателно изработено како дел од нашето најсовремено производство на убави накит што се наоѓа во широк спектар на стилови и лабави камења, кои варираат од природни, до лабораториски создадени и симулирани камења .. . . Главен камен. Камењата што ги продаваат Клара Пучи се оригинални скапоцени камења. Информациите дадени во врска со намалувањето, јасност и големината на нашите камења се автентични. Со повеќе од 30 години искуство, нашите одлични рејтинзи и прегледи на клиенти се директен резултат на нашите високо ценети производи и услуги .Cut : пресек на скапоцен камен, форма, или аспекти, што го прави да блесне. Коло : боја, почнувајќи од безбојни до разни нијанси. Тежина на камен или маса пораки : Карат вкупна тежина (CTW) оригинални скапоцени камења; Понудени по непобедливи цени . продадени од Клара Пучи и се бесплатни од конфликти. Загарантиран сет во Solid, 14 K или 18 K автентицирано, печат злато. Сите предмети што се продаваат од Клара Пучи вклучуваат ограничена гаранција. Производите за дизајнирање дизајнирани, произведени и продадени само од Клара само од Клара Пучи во Соединетите држави .. Трансформирајте го вашето парче во крајно уникатен чувар со персонализиран ласерски грав (текст ограничен на максимум 6 карактери). Секој аспект на нашето убаво производство на накит е критички дизајниран и внимателно изработен како дел од нашиот специјализиран процес на производство на зелено производство . 60-дневна опција за враќање на кавгата, ние нудиме ограничена гаранција за живот што опфаќа оштетени, обезцветени или облачни камења; Заменет без полнење. Испратена во нашата комплементарна кутија за подароци Клара Пучи со најбрза, најсигурна услуга за испорака за придобивките од нашите купувачи, обезбедувајќи соодветни мерки за безбедност. Сите продадени накит, произведени и дизајнирани од Клара Пучи, се гарантирани дека се бесплатни од конфликт и придружени со нашата картичка за автентичност.

Спецификација

Избор на клиент