.

.

250мл Воздух Овлажнител Пламен Арома Дифузор Магла Голем Капацитет Ноќно Светло Спариер АПС Навлажнување Прскање Алатки За Дома Бело

250мл Воздух Овлажнител Пламен Арома Дифузор Магла Голем Капацитет Ноќно Светло Спариер АПС Навлажнување Прскање Алатки За Дома

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Материјал : овој овлажнител е изработен од АПС и пп материјал, лесен, цврст и издржлив, сигурен за долготрајна употреба.Голем Капацитет : овој овлажнител за воздух со капацитет од 250 мл, доволно за секојдневна употреба, добра алатка за навлажнување дома.Безбедност : овој овлажнител со заштита од исклучување кога му недостасува вода, може да се чувствувате олеснето за употреба во текот на денот или спиењето.Магла Од пламен : овлажнител со дизајн на магла од пламен, со функција за ароматерапија, овој дифузер за пламен е попогоден за употреба.Повеќекратна Употреба : овој дифузер за магла е совршен за дома, дневна соба, спална соба, секојдневна, канцеларија, работа и други прилики.Спецификација : Капацитет : 250мл.Материјал : ABS+PP.Големина : прикажи како слики.Боја : црна, бела.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Овлажнител(СО 1 ПАРЧЕ USB Кабел, 1 Парче Упатство За Употреба). Голем Капацитет : овој овлажнител за воздух со капацитет од 250 мл, доволно за секојдневна употреба, добра алатка за навлажнување дома. Повеќекратна Употреба : овој дифузер за магла е совршен за дома, дневна соба, спална соба, секојдневна, канцеларија, работа и други прилики. Материјал : овој овлажнител е изработен од АБС и пп материјал, лесен, цврст и издржлив, сигурен за долготрајна употреба. Безбедност : овој овлажнител со заштита од исклучување кога му недостасува вода, може да се чувствувате олеснето за употреба во текот на денот или спиењето. Магла Од пламен : овлажнител со дизајн на магла од пламен, со функција за ароматерапија, овој дифузер за пламен е попогоден за употреба.

Спецификација

Избор на клиент