.

.

14к Обетки Со Двојни Обрачи Со Шарки

14к Обетки Со Двојни Обрачи Со Шарки

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

14к Дијамантска Фасцинација Обетки Со Двојни Обрачи Со Шарки Должина : 31 Ммматеријал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Дијамантска Должина На Предметот : 31 Ммстоун Тежина_1 : 0,010 цтв (вкупна тежина)Карактеристика : Шуплив Процес На Производство : Цевкиматеријал : Примарно : Голдитем Тежина У/М : гмвидит На ставка : 2 Mmproduct Тип : Накит Тип Накит : Обеткипродадени По Единица : Пароброд : женски материјал : Примарна Боја : Затворање Со Жолта Облека : тип на жица И спојка : метод за создавање Обрач_1 : природно Прилагодените Предмети Не Можат Да Се Вратат Материјал : Примарна Чистота : 14k. Заврши : Полиран. Камен Тип_1 : Дијамант. Должина На Предметот : 31 мм. Камена Тежина_1 : 0.010 ctw (вкупна тежина). Карактеристика : Шупливи. Процес На Производство : Цевки. Материјал : Основно : Злато. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 2 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Обетки. Продадени По Единица : Пар. Пол : Женски. Материјал : Примарна Боја : Жолта. Затворање На Обетки : Жица И Спојка. Тип На Обетка : Обрач. Метод На Создавање Камен_1 : Природен.

Спецификација

Избор на клиент