.

.

14 W 14 H октагонална површина за монтирање PVC Gable отвор: Функционален, W 2 W 2 P BRICKMOLD SLIL

14 W 14 H октагонална површина за монтирање PVC Gable отвор: Функционален, W 2 W 2 P BRICKMOLD SLIL

DEN 215.20
Залиха
Достапно за нарачка

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани при приемот пред инсталацијата. Достапно во функционални и нефункционални, ПВЦ-отворите за гејпти се достапни во плетеницата со големини и форми, сигурно ќе одговараат на кој било проект. Не само што тие се прекрасна архитектонска карактеристика, туку ако ја изберете функционалната опција, тие исто така ќе помогнат во протокот на воздух во вашиот поткровје. Димензии : 14 "W x 14" H - Големина на рамката : 2 "W x 2" P - Областа за вентилација : 6 квадратни. Во . Инсталацијата за монтирање на површината е едноставна и брза, со завртки и лепило. Многу големини и стилови на располагање, за да одговараат на потребата од кој било проект. Издржлив и долготраен, ПВЦ е непропустлив на надворешните елементи. Функционалните и нефункционалните опции се и двете достапни. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Спецификација

Избор на клиент