.

.

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1995 Година-СИЈАЛИЦА ЗА Магла Јагуар XJ

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1995 Година-СИЈАЛИЦА ЗА Магла Јагуар XJ

DEN 644.00
Залиха
Достапно за нарачка

1995-1997 Јагуар XJ6 Магла Сијалица (База / L)ОДГОВАРА : 1995 - 1997 XJ6 L6 4.0 L Автоматски 4-Врата Седан1997 XJ6 L L6 4.0 L Автоматски 4-Врата Седаноти H3 Дизајн Серија Халоген Светло Bulbyelowlow; 12 V 55 W; PAIRILUX(R) XY Серија H3 Ксенон Халогени Bulb Fits Години : 1995 1996 1997фитс МОТОРИ : Атрибути На Производот : ТИП НА БАЗА НА СИЈАЛИЦА : ТЕХНОЛОГИЈА НА МАШКА ЛОПАТА КРАЈНА СИЈАЛИЦА : Тип НА ХАЛОГЕНА СИЈАЛИЦА : Т3.25 Боја : Жолта Индустрија/Ое Број : Н3 ТЕМПЕРАТУРА НА СВЕТЛОСНА БОЈА : 2500 Напон : 12.00 Предупредување Ка Предлог 65 : Нема Моќност : 55.00 ОДИ-ДЕЛОВИ доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Спецификација

Избор на клиент