.

.

- хибридна метална палуба лавата тапа, двојна рачка, без миење садови, скокачки поп-ап

- хибридна метална палуба лавата тапа, двојна рачка, без миење садови, скокачки поп-ап

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

- Хибридна метална палуба лавална тапа - високо квалитетни касети без миење садови за издржливост и сигурност - Двојна рачка во стилот на крил Врската - е во согласност со ASME A112.18.1-2012/CSA B125.1-12 - во согласност со NSF - ги исполнува барањата со ниско -олово од Калифорнија AB1953 - CUPC сертификација Хибридна метална палуба. Касета без миење садови. Со pop-up. Хром. Касети без мијалник со висок квалитет за издржливост и сигурност. Двојна рачка во стилот на крилото. 4 "На централна инсталација. Стапка на проток : 1,2 gpm. Стандардна врска 1/2" IP Faucet. Во согласност со ASME A112.18.1-2012/CSA B125.1-12. Е во согласност со НСФ. Ги исполнува барањата со ниско-олово со Калифорнија АБ1953. Сертификација на CUPC.

Спецификација

Избор на клиент