.

.

Облак Фино Сплит Кал Кинг Големина Листови За Прилагодливи Кревети Мека Луксузни 5-Парче Памук Кревети Во Собата-Сребрена Сива Боја

Облак Фино Сплит Кал Кинг Големина Листови За Прилагодливи Кревети Мека Луксузни 5-Парче Памук Кревети Во Собата-Сребрена Сива

DEN 1279.84
Залиха
Достапно за нарачка

Уживајте Во Искуството на вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително тенок комплет Чаршафи што дише, кои имаат свиленкасто меко чувство и сјајна завршница. Овој сет на Листови обезбедува трајна живост на бојата без разлика колку често се мијат и се направени од предива од микро влакна со висока јачина кои ќе останат меки свилени и без брчки со години. Мека на допир, лесна нега Не е потребно пеглање. ВИСТИНСКИ 100% СВИЛЕНИ САТЕНСКИ ЛИСТОВИ : Откријте ги најмеките свилени сатенски листови за крајниот ноќен сон. Органскиот свилен сатен е совршено вткаен во чаршафи кои се свиленкасто-мазни и природно свилени. Овој комплет Поделени Листови Од 5 Парчиња Вклучува : Еден Рамен Лист (108" х 102"), Два Вградени Чаршафи (37" х 84" + 15 Длабок Џеб) и две Навлаки за Перници (20" х 40") секоја. КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ ОД 5 КОМПЈУТЕРИ : Нашите комплети за постелнина од бамбус совршено се вклопуваат на душеците и пристигнуваат со соодветни навлаки за перници, вградени и рамни чаршафи. Изберете од стилски чисти стилови на бамбусови листови и трансформирајте ја вашата спална соба за неколку минути. Вградениот чаршав има еластика за истегнување и цврсто вклопување преку душеци длабоки до 21 инчи. ЛЕСНА НЕГА И Отпорна НА БРЧКИ - машина за перење, брзо се суши на суво ниско ниво. Нашата специјална еколошка вискоза од свила исто така ги прави нашите чаршафи без брчки и бледнеат resistant.No потребно е пеглање! Заштедете го вашето драгоцено време.

Спецификација

Избор на клиент