.

.

Бомбај дома буден цветен килим со повеќе области или тркач

Бомбај дома буден цветен килим со повеќе области или тркач

DEN 11280.00
Залиха
Достапно за нарачка

Повеќе нема да мора да ги исцрпувате улиците на Франција или Кина во потрага по тој килим. Колекцијата за будење, инспирирана од мотиви од целиот свет, го има трендот што го баравте! Секој килим е рачен во Индија од 100 проценти од најбогата волна за да ги донесе денешните најжешки дизајни од целиот свет до вашиот дом. Килим за колекција за будење, повеќе бои и големини : уникатна техника на примитивно умирање. Рачно се разгледуваше и раката заврши. Поддршка на памучно платно за издржливост. Материјал : 100 проценти волна. Рачно затегнат. Современо. Отпорен на лизгање.

Спецификација

Избор на клиент