.

.

Бесплатно склопување женско ладно рамо џемпер миди фустан со долги ракави

Бесплатно склопување женско ладно рамо џемпер миди фустан со долги ракави

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Неколку денови повикуваат на дополнителен пизаз на одличен фустан. Внесете фустан од џемпер со ладно рамо со слободен склоп. Суптилно секси, со вклопување во каросерија и голи раменици, мислиме дека овој фустан MIDI има стил на запирање на шоуто за излегување. Најдобро од сè? Се чувствува добро како што изгледа. Исклучиво на. Материјал : 81% вискоза/19% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : опремена. Должина : Миди фустан; 46 ”долг од висока точка на рамото за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго со отворени раменици со еластични ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат пред и задната текстура со ребра; Сеопфатна шарена шема; нелиран. Облечен џемпер од ладно рамо за жени од слободно собрание.

Спецификација

Избор на клиент